365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4,00 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49,00 €-
Kontaktujte nás
golden-beards

Štartér sada na bradu Surtic

79,00 €
Doručenie zadarmo
AKTÍVNA KAMPAŇ

15% zľava

Kúpte ľubovoľné 2 položky a získajte 15% zľavu

Objednajte si teraz a vašu objednávku doručíme v pondelok
Na sklade – Tento produkt má možnosť dopravy zadarmo
365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
  • 100% organické zložky
  • Ručne vyrobené v Dánsku
  • Rúčka kefy z hruškového dreva
  • Kefa zo štetín z diviaka
  • Pačuli, limetka, levanduľa, pepermint, pomaranč a čajovník
Popis

Táto kompletná štartér sada bude vhodná nielen pre začiatočníkov, ale aj pre profesionálov. Prírodné oleje v sebe spájajú krehkosť Arktídy a teplo Kalifornie. Prinesie nielen pôžitok vašim zmyslom, ale aj zdravie vašej brade.

Oleje obohatené o vitamín E zmierňujú svrbenie a podráždenie pokožky pod bradou. Zdravá brada je krásna iba vtedy, keď je pod ňou zdravá pokožka.

Balzám hydratuje a podporuje rast brady, ale ju aj tvaruje. Vďaka balzámu ostane brada na mieste a nebude lietať kade-tade. Je skvelý pre dlhé brady. Šampón a kondicionér zabezpečia čistotu a sviežosť.

Kefa s jemných štetín z diviaka nepoškodí a nezničí bradu a vďaka malej veľkosti je ideálna na cestovanie do Kalifornie...alebo Arktídy.

Olej na bradu: Jojóbový olej a argánový olej ako hlavné oleje a oleje z levandule, limetky, pačuli, pomaranču, pepermintu, čajovníka ako esenciálne oleje.

Balzám na bradu: Kakaové a bambucké maslo, marhuľový olej, včelí vosk, jojóbový olej, argánový olej, vitamín E a oleje z levandule, limetky, pačuli, pomaranču, pepermintu, čajovníka ako esenciálne oleje.

Šampón na bradu: Voda, lauretsulfát sodný, kokamidopropylbetaín, kokamid DEA, glykol distearát, kokamid MEA, laurét-10, glycerín, olej z kvetu levandule, laktát sodný, kyselina citrónová, chlorid sodný, geraniol *, linalool *, limonene *.

Kondicionér na bradu: Voda, cetylalkohol, cetearylalkohol, stearalkonium chlorid, peg-20 stearát, olej z konopných semien, glycerín, olej z levandule, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, kumarín, geraniol *, linalool *, limonene *.

Kefka na bradu: 100% drevo z hrušky a prírodné štetiny z diviaka.

* Objavuje sa prirodzene objavuje v esenciálnych olejoch.

ID: 17695
Údaje o produkte
ID produktu17695Ukázať viac
Zmluva s dodávateľom produktuUkázať viac
ZárukaUkázať viac
Materiály

Pozrieť popis

Ukázať viac
Rozmery

Olej na bradu: 30 ml

Balzám na bradu: 60 ml

Šampón na bradu: 100 ml

Kondicionér na bradu: 100 ml

Kefa: 8 cm x 2,5 cm

Ukázať viac

Hodnotenia zákazníkov

5.0(6 Hodnotenia zákazníkov)

Najnovšie

Fantastický produkt vysokej kvality.

Od Mirosław 15. 12. 2023

Zásielka bola veľmi dobre zabalená a doručená načas. Spoločnosť priebežne informuje o osude zásielky, teda záver o plnej profesionalite svojich zamestnancov a vzornej komunikácii so zákazníkom. odporúčam
Preložené z🇵🇱

www.trendhim.pl

Súprava na fúzy

Od Bohunka 24. 11. 2021

Vrelo odporúčam. Môj manžel mal ohromnú radosť z produktu. Rýchle dodanie, nákup bez problémov.
Preložené z🇨🇿

www.trendhim.cz

Prvýkrát nákup

Od Madeline 3. 9. 2021

Dostala som to ako darček, ešte som to nepoužila, dúfam, že to stojí za tú cenu.
Preložené z🇬🇧

www.trendhim.co.uk

Kvalitná súprava na starostlivosť o bradu.

Od Portikné 26. 12. 2020

S produktom sme spokojní. Zmena bola badateľná už po prvom použití. Ďakujem. Chýbal nám návod na použitie v maďarčine.
Preložené z🇭🇺

www.trendhim.hu

!

Od Περσεφόνη 18. 12. 2020

Je to vianočný darček pre môjho syna, takže neviem, či sa mu bude páčiť, ale čakal som, že bude väčší ...
Preložené z🇬🇷

www.trendhim.gr

Skvelý začiatok starostlivosti o fúzy

Od Ivalu 4. 7. 2020

Je voňavý a vegánsky. Objednaný balík prišiel veľmi rýchlo. S nákupom som spokojný.
Preložené z🇩🇰

www.trendhim.dk